کتاب «فرهنگ و مدیریت جهادی از نگاه مقام معظم رهبری» منتشر شد

علی نوروزی، مسئول واحد فرهنگی مؤسسه تدبر در قرآن و سیره(ع) شهر مشهد در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، با بیان این خبر گفت: کتاب «فرهنگ و مدیریت جهادی از نگاه مقام معظم رهبری» جهت آشنایی روزافزون آحاد مردم جامعه بالاخص جوانان با همکاری مؤسسه تدبر در قرآن و سیره(ع) منتشر شد؛ این کتاب به تألیف حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی مقامی، از پژوهشگران قرآنی تهیه و تولید شده است.

قرارگیری معنا و مفهوم جهاد در کتاب «فرهنگ و مدیریت جهادی از نگاه مقام معظم رهبری»
وی اضافه کرد: در این کتاب به مباحثی همچون معنا و مفهوم جهاد، ضرورت و اهمیت جهاد، شرایط و موانع جهاد، اقسام و مصادیق جهاد پرداخته شده است.
نوروزی در رابطه با نحوه انتشار کتاب « فرهنگ و مدیریت جهادی از نگاه مقام معظم رهبری» افزود: در پایان این اثر مهم، سیاست‌های کلی نظام در باب ترویج فرهنگ جهادی آمده است؛ ناگفته نماند این کتاب از مجموعه‌های کتاب‌های فرهنگی مؤسسه تدبر در قرآن و سیره(ع) به‌شمار می‌رود.
مسئول واحد فرهنگی مؤسسه تدبر در قرآن و سیره(ع) در پایان تأکید کرد:  این کتاب در قالب 120 صفحه توسط مؤسسه تدبر در قرآن و سیره(ع) منتشر شده است که علاقه‌مندان برای دریافت این محصول می‌توانند با شماره تلفن 8541440 با کد 0511 تماس حاصل کنند.